KELIONĖS BALTIJOS JŪRA

VBK organizuoja pramoginius ir mokomuosius plaukimus Baltijos jūra.

VBK VEIKLA VISAGINE

Visagino buriuotojų klubas susibūrė siekinat apjungti žmones neabejingus savo miestui, savo kraštui ir turiningam laiko praleidimui. Dar iki Lietuvos nepriklausomybės šalia Drūkšių ežero gyvavo jachtų klubas, priklausantis tuometinėms profsąjungoms, tačiau iširus tarybų sąjungai didžioji dalis inventoriaus neaiškiomis apilnybėmis prapuolė, kita gi buvo parduota aukciono būdu.

Dabar klubo nariai bendromis pastangomis siekia atkurti tai, kad buvo sugriauta. Svarbiausias klubo tikslas- pademonstuoti Visaginiečiams, kad kartu galima kurti, vystyti ir netgi garsinti ne tik Lietuvos, bet ir Visagino kaip sveiko, isšsilavinusių žmonių miesto vardą.

VBK panaudos sutartie sąlygomis naudojasi patalpomis ir teritorija prie Drūkšių ežero. Savo jėgomis įrengė slipą (įrenginį, skirtą nedideliems laivams nuleisti – ištraukti iš vandens). Taip siekiama sudaryti sąlygas ne tik Visagino miesto, bet ir viso regiono gyventojams pasinaudoti Drūkšių ežero privalumu- legaliu motorinių vandens transporto priemonių naudojimu.

Taip pat VBK organizuoja mokymus pagal II eilės jachtos vairininko programą. Daugiau informacijos telefonu 868263361.